O nas

 Restauracja "Pizza z Radości"

Warszawa


Józefów

         

Witamy z Radością!

 W 2000 roku powstało marzenie o pizzerii.
 Nie byle jakiej, ale takiej najlepszej, mogącej konkurować z wielkimi sieciami na rynku.
 Ciężka praca oraz jeszcze więcej ciężkiej pracy pozwoliły przekuć te marzenie w rzeczywistość.
I oto jesteśmy.

      
Mała pizzeria, która w swych początkach była miejscem  niepozornym, ma zaszczyt przedstawić Państwu :
Najlepszej jakości PIZZA z RADOŚCI !!!

To nasza pasja, którą kultywujemy od 2000 roku.
"Szczypta serca,czubata łyżka pozytywnej energii i duuuuży kawałek radości" to nasze główne przyprawy, których używamy do wyrobu naszej pizzy. Ponadto stawiamy na najwyższą jakość produktów i brak konserwantów w naszym cieście. Naszym gościom nie szczędzimy i nie żałujemy. Naszym podstawowym celem jest aby Gość z naszej restauracji wyszedł syty,napity i uśmiechnięty. To podstawowa zasada jaką się kierujemy, gdyż bez naszych Gości nie było by nas. Nie istnielibyśmy w żadnym wymiarze...

Pizza z Radości jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Dysponujemy energetycznym w barwach przytulnym, klimatyzowanym lokalem.
Dzieci znajdą zajęcie w naszym kąciku zabaw dla dzieci wypełnionym radością w postaci gier i zabaw z projektora multimedialnego ( sala zabaw znajduje się w lokalu Radość ).
Dorośli mogą wówczas znaleźć wytchnienie przy muzyce delektując się smakiem naszych smakołyków .

Kulinarnie oferujemy najlepszej jakości, niezwykle bogatą w składniki pizzę! Pizzę, której nie skosztujesz w żadnym innym miejscu, gdyż nie jesteśmy pizzerią sieciową, a pizzerią z duszą istniejącą od lat! W której sami komponujemy połączenia składników i tworzymy wyjątkowe kombinacje smaków. Kurczaczki przygotowujemy na bieżąco aby były świeże i chrupiące . Wszelkie dodatki są przygotowywane (czytaj krojone) codziennie rano aby ich świeżość i smak w kompozycji z pysznym drożdżowym ciastem dawała waszym kubkom smakowym rozkosz i radość w każdej chwili spędzonej z naszą radosną energią .
W naszych pizzeriach możesz napić się świeżo palonej kawy lub aromatycznego Wina i lanego piwa gospodarczego z linii Otwockiej , które są wspaniałym dopełnieniem pełni szczęścia i radości dla naszych Gości.

Zapraszamy z Radością - Uprzejmie prosimy - przekonaj się sam !
Najlepsza Pizzeria w Warszawie !!!
Dostawa do domu !  

     

                      

Dostawa na telefon !

Przekonaj się SAM ;)

ZAPRASZAMY !