Smaki Italii w polskiej stolicy Włoskie restauracje Warszawa

Pizzeria, którą lubi cała Warszawa

Będąc w Warszawie nierzadko można się pogubić. Tyle w tym mieście ciekawych miejsc wartych do zwiedzenia. To stołeczne miasto cieszy się dużą liczbą zabytków, obiektów kultury, ale także mnogą liczbą dobrych warszawskich restauracji, w których warto zjeść dobre jedzenie.

Restauracje Warszawa - co zjeść?

Kiedy nie masz pomysłu na obiad, lub chcesz czas spędzić z bliskimi przyjaciółmi zamiast w kuchni, wtedy najlepiej sięgnąć po najbardziej sprawdzone rozwiązanie. Jest nim zamawianie jedzenia na dowóz. Pizza z Radości to restauracja z Warszawy, która dowozi aż z trzech miejsc.

Najbardziej cieszy się popularnością włoska restauracja - Warszawa ma ich wiele, ale nasza Pizza z Radości może pochwalić się nie tylko zwykłą pizzą. Działamy już ponad 20 lat i doskonale wiemy, co bardzo lubicie. Mamy sprawdzonych dostawców składników, dlatego jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych potraw.

Włoska restauracja w Warszawie - zapraszamy!

Kiedy masz ochotę na bardzo dobrą pizzę na dowóz, zobacz nasze menu i zamów pizzę online. Do wyboru masz cztery rodzaje wielkości pizzy. Natomiast samych rodzajów pizzy, którą oferujemy, trudno zliczyć. Możesz też skomponować własną pizzę, samemu wybierając składniki. A jeśli zamawiasz pizzę dla dwojga, a każdy ma ochotę na coś innego, masz możliwość wyboru pizzy pół-na pół, gdzie każda połówka pizzy jest tworzona wedle Waszych preferencji.